Teslimat Bilgileri

Satışlarımız kredi kartıyla www.promixakvaryum.com web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Sitemize üye olduğunuzda kampanyalardan, indirimlerden ve size özel hazırlanan e-bültenlerden faydalanabilirsiniz.

Ürün ile ilgili merak ettiklerinizi Müşteri Hizmetleri hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürün teslimatı kargo ile yapılır. 200 TL ve üzeri alımlarda, kargo ücreti firmamıza aittir.

Kullanılmış veya ambalajı bozulmuş ürünler kesinlikle iade alınmaz.

Web sitemizde ve ürün kataloğumuzda yer alan bütün görseller ve teknik özellikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Üreticilerin üretim süreçlerinde ve ürün tasarımlarında haber vermeden yapabileceği değişiklikler nedeniyle, satılan ürünler basılı kataloglarımızdaki ürün açıklamalarıyla birebir benzerlik taşımayabilir.
Bilgimiz dahilindeki bütün değişiklikler ivedilikle web sitemizde güncellenir.

İade ürün gönderilerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

Garanti kapsamındaki arızalı ürünlerin gönderimlerinde kargo ücreti tarafımıza aittir. Gönderiler sadece anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile yapılmalıdır. Aras Kargo dışında yapılacak tüm gönderilerde kargo ücreti göndericiye aittir.

Güncel fiyat, stok ve diğer detaylı bilgileri www.promixakvaryum.com web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Kampanyalı satışlarımız nedeniyle, geçmiş satışlara yönelik hak talebinde bulunulamaz.

Uluslararası piyasaların durumu nedeniyle fiyatların her zaman değişebileceği malumunuz. Firmamız haber vermeden fiyat değişikliği yapma hakkını mahfuz tutar.

Fiyatlara KDV ilave olunur.

Kargo teslimatı ile ilgili önemli hatırlatma;

Firmamızca hiçbir ürünün hasarlı ve eksik gönderilme ihtimali yoktur. Buna rağmen kargo görevlisi yanınızdayken koliyi açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Ürün paket içeriğinde herhangi bir hasar veya eksik olduğu taktirde ‘’DURUM TESPİT TUTANAĞI’’ hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu işlemin ardından dilerseniz ürünü teslim alabilir sadece tespit tutanağı ile bize başvurabilirsiniz. Kargo görevlisi tarafından düzenlenmiş yazılı tutanak olmadan iletilen şikayetler maalesef dikkate alınmaz.